Wypoczynek

...w bajecznej sceneri

Osoby, które pragną ciszę i bierny wypoczynek jak i koneserzy różnych form turystyki kwalifikowanej znajdą tu wiele możliwości zaspokojenia swych potrzeb.

Centrum położone jest bezpośrednio nad Jeziorem Wysokie Brodno w otoczeniu lasów na Pojezierzu Brodnickim, w obszarze Zielonych Płuc Polski, który jest jednym z najpiękniejszych miejsc w tym regionie.

  • Własna plaża i pomosty
  • Biesiady przy ognisku
  • Zawody strzeleckie - łuk, wiatrówka
  • Gry i zabawy integracyjne - paintball
  • Mini plac zabaw
  • Basen - oddalony o 10 km
  • Zimowe szaleństwo - narty, łyżwy, snowbing - Kurza Góra 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU

FACEBOOK

Moc dodatkowych

...atrakcji

Przyroda

Centrum położone jest w najatrakcyjniejszej przyrodniczo i krajobrazowo części osnowy Brodnickiego Parku Krajobrazowego w Obszarze Chronionego Krajobrazu Doliny Rzeki Drwęcy. Dominuje tu polodowcowy krajobraz oraz wiele jezior rynnowych, których czyste wody są ostoją dla ryb, skąd wędkarze wrócą z cennymi wrażeniami. Na terenie Parku Krajobrazowego znajduje się wiele oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej, jak również ścieżki przyrodniczo- dydaktyczne. Atrakcją jest równierz kręta Rzeka Drwęca, która bywa niespokojna i dzika, przez co nie pozwoli się nudzić kajakarzom. 

Edukacja

Różnorodne warsztaty i programy przygotowane z myślą o naszych najmłodszych pociechach - Pracownia na kółkach, Grupa cyrkowa, Kuźnia, Od ziarenka do bochenka, Droga mleczna, Historyczne wędrówki

Stok Narciarski

 wypoczynek u barbary

Aktywność

W regionie organizowane jest wiele imprez kulturalnych, muzycznych i sportowych. W sąsiedztwie znajduje się rekonstrukcja Grodu Rycerskiego Foluszek, w którym odbywa się wiele zajęć edukacyjnych przybliżajacych czasy średniowiecza oraz coroczny plener rzeźbierski. W odległoścci ok. 20 km znajduje się nowoczesny kompleks narciarski Kurza Góra, gdzie mogą spędzać wolny czas amatorzy sportów zimowych. Jest tam naśnieżany stok z wyciągiem narciarskim oraz lodowisko.

Okolice

Brodnica jest 700 letnim Starym Miatem stanowiącym wspaniałe miejsce do odbycia spaceru gdzie historia, nowoczesność i przyroda pięknie ze sobą współgrają. W samej Brodnicy, jak i w odległości 40 km można zwiedzić wspaniale zachowany zamek krzyżacki w Golubiu-Dobrzyniu. Wiele atrakcji zapewnia oddalony o 70 km Toruń - miasto Mikołaja Kopernika, ze wspaniałą starówką, słynący jako miasto piernika gdzie goście mogą własnorecznie wyrobić, upiec i zabrać słodką pamiątkę.

Parking 

Bezpłatny parking.

Zaplanuj

...swoje wymarzone wesele

Gorąco zapraszamy do kontaktu. W miłej atmosferze zajmiemy się wówczas wszystkimi Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Głęboko wierzymy, że czas spędzony u nas dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozostanie w Państwa pamięci.

Zapraszamy do kontaktu

Centrum Rekreacyjno Konferencyjne Piotr Pokojski
Wysokie Brodno 6, 87-305 Zbiczno

NIP: 874-110-37-43

+ 48 603 543 114
E-mail: piotr.pokojski.crk@gmail.com

Nr rachunku bankowego PKO Bank Polski o/ Brodnica:
70 1020 5024 0000 1102 0069 8175